chiptuning hamownia auto soft modyfikacje ford

  Menu

O firmie

Auto Soft to dynamicznie rozwijająca się firma, która powstała z myślą o naszych klientach, ich samochodach oraz potrzebach.

 

Zajmujemy się samochodami marki Ford, programujemy liczniki convers+, zmieniamy moc, programujemy język polski i mapy w nawigacjach, naprawiamy liczniki samochodowe (Focus MK2, KUGA, C-MAX,), aktywujemy dodatkowe funkcje, programujemy sterowniki ABS, PCM, BCM i wszystkie inne.

 

Chiptuning - od początku naszej działalności, proponujemy naszym klientom usługę zwiększenia mocy w ich pojazdach. Posługujemy się sprzętem światowych marek, co umożliwia nam realizację usługi na najwyższym poziomie. Do pomiarów mocy i momentu obrotowego używamy hamowni drogowej DYNO Road, co pozwala nam dokonać pomiaru praktycznie każdego pojazdu: AWD, FWD, RWD. W tym temacie obsługujemy wszystkie marki i modele samochodów dostępne na rynku.

 

Zajmujemy się również systemami Adblue DPF oraz EGR

chiptuning hamownia autosoft programowanie ford skrzynia biegów modyfikacje ford aktualizacje ford
auto soft chiptuning hamownia modyfikacje ford

Kontakt

Napisz do nas - wycenimy usługę

Adres

Menu

Śledź nas

Firma AUTO SOFT to specjalista w chiptuningu i modyfikacjach programowych samochodów różnych marek, w tym Ford. Oferujemy usługi optymalizacji mocy silnika, poprawy reakcji na pedał gazu i obniżenia zużycia paliwa. Skontaktuj się z nami i rozbuduj możliwości swojego samochodu.

chiptuning hamownia autosoft programowanie aktywacje aktualizacje ford modyfikacje ford

biuro@autosoftostrow.pl

791 623 836

ul. Limanowskiego 103

63-400 Ostrów Wielkopolski

Napisz do nas - wycenimy usługę!!!