chiptuning hamownia auto soft modyfikacje ford

 Menu

Chiptuning hamownia - od początku naszej działalności, proponujemy naszym klientom usługę zwiększenia mocy w ich pojazdach. Posługujemy się sprzętem światowych marek, co umożliwia nam realizację usługi na najwyższym poziomie. Do pomiarów mocy i momentu obrotowego używamy hamowni drogowej DYNO Road, co pozwala nam dokonać pomiaru praktycznie każdego pojazdu: AWD, FWD, RWD. W tym temacie obsługujemy wszystkie marki i modele samochodów dostępne na rynku.

 

 

Dzięki modyfikacji: 

 

✅ wzrośnie moc i moment obrotowy w Twoim samochodzie,

✅auto będzie lepiej przyspieszać,

✅zwiększy się prędkość maksymalna,

✅a przy spokojnej jeździe obniży się również zużycie paliwa.

 

Zajmujemy się również systemami Adblue DPF oraz

EGR

 

Dodatkowo proponujemy naszym klientom "chiptuning" automatycznej skrzyni biegów.

 

Zalety:

 

1. Podniesienie komfortu jazdy - chiptuning        optymalizuje pracę Twojej skrzyni biegów, sprawiając, że zmiany biegów są płynniejsze i efektywniejsze.

2. Zwiększenie mocy i momentu - Dzięki usłudze chiptuningu, skrzynia biegów w Twoim samochodzie jest lepiej dostosowana do zwiększonych osiągów silnika.

3. Wydłużenie żywotności skrzyni biegów - Poprawione parametry pracy skrzyni biegów mogą w efekcie przyczynić się do jej dłuższej żywotności.

4. Większa efektywność paliwowa - Optymalizacja działania skrzyni biegów może przyczynić się do zredukowania zużycia paliwa.

5. Lepsza reakcja na przyspieszenie - chiptuning zapewnia szybszą reakcję skrzyni biegów na przyspieszenie, co znacznie poprawia doznania z jazdy.

6. Zmiana punktów przełączania biegów - dzięki usłudze chiptuningu Twoje auto nie będzie już utrzymywać zbyt niskich obrotów

 Menu

Chiptuning hamownia

chiptuning hamownia autosoft programowanie ford skrzynia biegów modyfikacje ford aktualizacje ford

Kontakt

Napisz do nas - wycenimy usługę

Adres

Menu

Śledź nas

Firma AUTO SOFT to specjalista w chiptuningu i modyfikacjach programowych samochodów różnych marek, w tym Ford. Oferujemy usługi optymalizacji mocy silnika, poprawy reakcji na pedał gazu i obniżenia zużycia paliwa. Skontaktuj się z nami i rozbuduj możliwości swojego samochodu.

chiptuning hamownia autosoft programowanie aktywacje aktualizacje ford modyfikacje ford

biuro@autosoftostrow.pl

791 623 836

ul. Limanowskiego 103

63-400 Ostrów Wielkopolski

Napisz do nas - wycenimy usługę!!!

chiptuning hamownia autosoft programowanie ford skrzynia biegów modyfikacje ford aktualizacje ford