MENU

chiptuning hamownia autosoft programowanie ford skrzynia biegów modyfikacje ford aktualizacje ford
27 października 2023
My bardzo lubimy Fordy - nasi klienci również. Dlatego też właściciel Forda przemierzył do nas kilkaset kilometrów, żeby podnieść moc w swojej Kudze :) - miło nam...
 
Ford Kuga z rocznika 2017 z silnikiem DW10F 2.0TDCi 150KM z manualną skrzynią biegów.
Pomiary serii - miłe zaskoczenie - pokazały, że Kuga posiada większą moc niż deklarowana przez producenta - 166KM i 385Nm.
Zabraliśmy się do pracy - modyfikacja oprogramowania sterownika silnika i kolejne pomiary - finalnie otrzymaliśmy 209KM i 456Nm.
 
Pierwsze testy na drodze pokazały, że Kuga ma nie ma zamiaru trzymać trakcji na mokrej nawierzchni, lekkie wciśnięcie gazu i koła kręcą się w miejscu, ale do rzeczy - po wykonaniu procedury podniesienia mocy Ford stał się dużo bardziej elastyczny, przyspieszenie bardzo się poprawiło, wyprzedzanie stało się bezpieczniejsze, a reakcja na wciśnięcie gazu jest natychmiastowa. Czekamy na info od klienta o ile spadło zużycie paliwa...
 
Modyfikacja mocy Stage1:
seria    166KM/385Nm
stage1 209KM/456Nm
 
 
 

Kontakt

Napisz do nas - wycenimy usługę

Adres

Menu

Śledź nas

Firma AUTO SOFT to specjalista w chiptuningu i modyfikacjach programowych samochodów różnych marek, w tym Ford. Oferujemy usługi optymalizacji mocy silnika, poprawy reakcji na pedał gazu i obniżenia zużycia paliwa. Skontaktuj się z nami i rozbuduj możliwości swojego samochodu.

chiptuning hamownia autosoft programowanie aktywacje aktualizacje ford modyfikacje ford

biuro@autosoftostrow.pl

791 623 836

ul. Limanowskiego 103

63-400 Ostrów Wielkopolski

Napisz do nas - wycenimy usługę!!!

Ford Kuga 2017 2.0TDCi 150KM