MENU

chiptuning hamownia autosoft programowanie ford skrzynia biegów modyfikacje ford aktualizacje ford
19 października 2023
Jest ich niedużo na rynku, mimo wszystko dość często się u nas pojawiają. Mowa tutaj o Mondeo MK5 z silnikiem 1.6TDCi 115KM.
W związku z tym, że auto sporo waży, silnik 1.6TDCi raczej średnio sobie radzi z tym nadwoziem. I właśnie to było powodem wizyty właściciela tego mondeo w naszym warsztacie. Postanowił on "wzmocnić" swoje Mondeo.
 
Wspomniane Mondeo zostało poddane procesowi chiptuningu - pomiar serii pokazał 122KM i 279Nm - jest ok, trzyma serię, a nawet lepiej.
Modyfikacja oprogramowania sterownika silnika - kolejne pomiary - uzyskaliśmy wynik 142KM i 320Nm.
 
Po zabiegu "wzmocnienia" Mondeo stało się jakby "lekkie", znacznie lepiej/szybciej przyspiesza, stał się dużo bardziej elastyczny, szybciej reaguje na wciśnięcie gazu, wyprzedzanie stało się łatwiejsze i zdecydowanie bezpieczniejsze. Frajda z jazdy weszła na poziom wyższy :)
Zadowolenie klienta - bezcenne...
 
 
Modyfikacja mocy Stage1:
seria    122KM/279Nm
stage1 142KM/320Nm
 
 
 

Kontakt

Napisz do nas - wycenimy usługę

Adres

Menu

Śledź nas

Firma AUTO SOFT to specjalista w chiptuningu i modyfikacjach programowych samochodów różnych marek, w tym Ford. Oferujemy usługi optymalizacji mocy silnika, poprawy reakcji na pedał gazu i obniżenia zużycia paliwa. Skontaktuj się z nami i rozbuduj możliwości swojego samochodu.

chiptuning hamownia autosoft programowanie aktywacje aktualizacje ford modyfikacje ford

biuro@autosoftostrow.pl

791 623 836

ul. Limanowskiego 103

63-400 Ostrów Wielkopolski

Napisz do nas - wycenimy usługę!!!

Ford Mondeo MK5 2015 1.6 TDCi 115KM