MENU

chiptuning hamownia autosoft programowanie ford skrzynia biegów modyfikacje ford aktualizacje ford
25 kwietnia 2024
Kolejny Volkswagen w naszym warsztacie, tym razem Passat z rocznika 2018 z silnikiem 2.0TDI 150KM z manualną skrzynią biegów.
Po niedawnym zakupie właścicielowi czegoś brakowało w tym aucie, auto jechało ale bez przekonania - jechało bo jechało. Postanowił zrobić coś w tym temacie i udał się do nas.
 
Pierwszy pomiar pokazał, że Passat trzyma serię, a nawet jest mały bonus - 155KM i 351Nm. Generalnie niby nie mało, ale auto lekkie nie jest w związku z czym demonem przyspieszenia również nie jest.
 
Po naszej modyfikacji oprogramowania sterownika silnika dokonaliśmy kolejnych pomiarów i tu już nowe wartości - 187KM i 411Nm.
Teraz to już zupełnie inne auto, przyspiesza pewnie i zdecydowanie, wciska w fotel aż miło, a wyprzedzanie stało się szybsze i bezpieczniejsze. Dodatkowym bonusem jest spadek spalania, ale na potwierdzenie od właściciela o ile spadło musimy chwilę poczekać.
 
Polecamy modyfikację mocy, bo auto staje się zupełnie inne, jakby nowe, jakby nie nasze...
 
Modyfikacja mocy Stage1:
seria    155KM/351Nm
stage1 187KM/411Nm
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakt

Napisz do nas - wycenimy usługę

Adres

Menu

Śledź nas

Firma AUTO SOFT to specjalista w chiptuningu i modyfikacjach programowych samochodów różnych marek, w tym Ford. Oferujemy usługi optymalizacji mocy silnika, poprawy reakcji na pedał gazu i obniżenia zużycia paliwa. Skontaktuj się z nami i rozbuduj możliwości swojego samochodu.

chiptuning hamownia autosoft programowanie aktywacje aktualizacje ford modyfikacje ford

biuro@autosoftostrow.pl

791 623 836

ul. Limanowskiego 103

63-400 Ostrów Wielkopolski

Napisz do nas - wycenimy usługę!!!

VW Passat 2018 2.0 TDI 150KM